Hakkımızda

UNIVERSAL OTOMAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, üretim faaliyetlerine 1995 yılından itibaren şahıs firması olarak başlamıştır. Otomotiv, beyaz eşya, mobilya, inşaat vb. sektörlerde “otomat ürünleri”Tedarikçisi olarak 100m2’lik bir alanda, 1 adet otomatik torna tezgah ve 2 çalışan ile başlangıcını yaptığımız faaliyetlerimi 2017 yılına geldiğimizde 500 m2 lik alanda hizmet 12 adet son teknoloji makine teçhizat ile kalite kontrol ekipmanları ve tecrübeli elemanlarıyla müşterilerine hizmet vermektedir. Talaşlı imalat sektörünün tedarikçisi olduğu firmaların ihtiyacı; Sağlamlık, esneklik, süreklilik ve kalite, bu kavramlar “Üniversal Otomat’ın temel ilkelerini oluşturmaktadır.

Kaliteden ve hassaslıktan asla ödün vermeyen “Üniversal Otomat” tüm çalışmalarını dün, bugün ve yarında piyasanın ihtiyaçlarına göre yapmaya devam edecektir. Günümüzde Üniversal Otomat Sanayi olarak piyasadaki neredeyse otomotiv ve beyaz eşya sektöründeki firmaların tamamına ürün ve hizmet sunmaktadır. 
İşletmemiz Misyon olarak;
Müşteri memnuniyeti ön planda olduğu, sunulan hizmetlerde farklı yöntemleri, hizmet sonrası sağlanacak güvenirlilik ve yüksek iş ahlakı ile müşterilerin ilk tercihi olarak müşterilerine değer yaratan bir işletme olmayı benimsemiştir. 
İşletmemiz Vizyonu ise ;
Firmamızı toplam kalite yönetimi ilkelerini esas alarak, ulusal ve uluslararası boyutta kalite yönetim standartları, sosyal sorumluluk standartları ve iş sağlığı ve iş güvenliği kurallarını uygulamak; müşterinin sürekli değişen talepleri doğrultusunda yasal gereklilikler dâhilinde müşteri zevk ve tercihlerine bağlı değişimlerini de dikkate alarak hizmetten ve kaliteden taviz vermeden müşteri memnuniyetini ön planda tutarak ulusal ve uluslararası bir marka olmayı benimsemiştir.